تست بازیگری در اهواز

تست بازیگری در اهواز

تست بازیگری در اهواز

موسسه فرهنگی هنری مهرجان از میان علاقمندان به بازیگری و ایفای نقش در سینما، تلویزیون و صحنه تئاتر، اقدام به برگزاری تست بازیگری در اهواز می کند. از تمامی علاقمندان به بهره مندی از کلاس بازیگری در اهواز در موسسه مهرجان، دعوت می شود تا در تست بازیگری در اهواز شرکت کنند.

این موسسه با بهره گیری از کادر مجرب و با اخلاق خود اقدام به راه اندازی کارگاه های آموزش بازیگری در اهواز کرده است. این موسسه نوید این را می دهد تا بتواند با گرفتن تست بازیگری در اهواز و برگزاری دوره آموزش تئاتر در اهواز، استعدادهای این شهر را از میان علاقمندان فعالیت در زمینه هنرپیشگی سینما، تئاتر و تلویزیون شناسایی کند. اگر جزو کسانی هستید که رویای بازیگری در سر دارند ولی اطلاعات دقیق و کافی از این رشته و حرفه ندارند، و یا نمی دانند که مناسب بازیگری هستند یا نه، توصیه میکنیم ابتدا حتما مقاله مفید آموزش بازیگری در اهواز را مطالعه کنید.

اما سوالی که برای بسیاری از علاقمندان به شرکت در تست بازیگری در اهواز پیش می آید این است که تست بازیگری دقیقا چیست و در جلسه تست بازیگری چه اتفاقاتی می افتد؟ چه تست هایی از افراد گرفته می شود؟ آیا از یک فرد بی تجربه یا کم تجربه خواسته می شود که یک نقش را در مقابل داوران بازی کند؟ چطور با احساس خجالت در طول تست مواجه شویم؟ اگر اشتباه کنیم یا به اندازه کافی نتوانیم خوب ظاهر شویم چه می شود؟ آیا نیاز به آمادگی قبل از رفتن به تست بازیگری داریم؟ این ها سوالاتی است که در این مقاله سعی خواهیم کرد به آنها پاسخ دهیم تا شما علاقمندان به حرفه بازیگری با آمادگی و اطمینان بیشتری در آموزش بازیگری در اهواز شرکت کنید.

test bazigari vahab saeedi

تست بازیگری نیاز به مهارت خاصی ندارد

تست بازیگری

همانطور که برای شرکت در هر دوره یا کارگاه آموزشی نیاز به تعیین سطح است، بازیگری نیز از این قاعده مستثنا نیست. آموزشگاه بازيگری مهرجان از متقاضیان ثبت نام در دوره های آموزش بازیگری و تئاتر، یک تست بازیگری در اهواز می گیرد. اما سوال مهم این است که تست بازیگری چیست؟

تست بازیگری می تواند پروژه محور و یا آموزش محور باشد. در تست پروژه محور، کارگردانان به دنبال بازیگران یا نقش آفرینان متناسب با نقش مورد نظر خود در پروژه تعریف شده هستد، در صورتی که در تست آموزش محور، هدف استعدادیابی برای شرکت در دوره های آموزشی است. اگرچه یک جلسه تست اصلا معیار خوبی برای قضاوت در مورد استعداد یک فرد نیست، ولی می توان با گسترش مولفه های تست و ایجاد محیطی امن برای متقاضی، کمک کرد تا توانایی های اولیه خود را بروز دهد. موسسه مهرجان با بکارگیری افراد دلسوز و مجرب این محیط را در جلسات تست بازیگری در اهواز فراهم می کند.

film bar dari

تست اولیه بازیگری در مقابل داوران

استرس و خجالت در جلسه تست بازیگری

در ابتدا لازم می دانیم بر این واقعیت تاکید کنیم که اساتید موسسه مهرجان با اطلاع کامل از شرایط تازه واردان به این عرصه، تمام تلاش خود را در راستای ایجاد محیطی امن و آرام در طول جلسات تست بازیگری در اهواز کرده و خواهند کرد. به اعتقاد بسیاری از بازیگران بزرگ و موفق، داشتن هیجان و استرس همراه با اندکی اضطراب نشان از علاقه شما و اهمیت موضوع و پروژه برای شما است. بسیاری از آنها بر این باورند که حتی پس از دهه ها کار در این عرصه، اضطراب پروژه جدید نشانه مثبتی بر تداوم علاقه به این حرفه است. پس در گام اول لازم است بدانید که این استرس مواجهه با تست بازیگری به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کند. ولی آنچه که می تواند مشکل آفرین باشد، استرس بیش از حد است که مانع از بروز توانایی های فرد می شود.

در انتهای این بخش توصیه ما این است که این موضوع را به عنوان یک واقعیت پذیرفته و آن را مانعی برای ورود به این حرفه و شرکت در تست بازیگری در اهواز قلمداد نکنید.

bazigaran

خودباوری مهمترین شرط غلبه بر اضطراب تست بازیگری

مولفه های مورد سوال در تست بازیگری

اساتید حاضر در موسسه مهرجان با نگاهی حرفه ای به موضوع بازیگری و آموزش آن، اقدام به برگزاری اصولی تست بازیگری در اهواز می کنند.

سوالات تست بازیگری بسته به سلایق افراد میتوانند متفاوت باشند. معمولا در جلسه تست بازیگری خواسته می‌شود تا افراد با معرفی خود از سوابق و انگیزه های خود بگویند. انگیزه شما از حضور در این جلسه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این جلسه از شما خواسته خواهد شد تا برخی احساسات همچون ناراحتی، تعجب یا خشم را به نمایش بگذارید. بنابراین مهم است که خود را برای انواع مختلفی از اجرا آماده کنید. به ندرت در یک تست اولیه از شما خواهند خواست تا یک دیالوگ پیجیده را اجرا کنید، ولی ارائه دیالوگ های ساده دور از ذهن نیست.

در پایان، آمادگی های لازم قبل از حضور در تست بازیگری در اهواز در موسسه فرهنگی هنری مهرجان را به اختصار بیان می کنیم.

halate bazigar

 

بیان حالات چهره از مولفه های تست بازیگری در اهواز

 

آمادگی های لازم برای شرکت در تست بازیگری

به طور خلاصه میتوان آمادگی های زیر را از قبل از حضور در جلسه تست بازیگری در اهواز در موسسه فرهنگی هنری مهرجان مفید دانست:

 • حضور با ظاهری آراسته
 • آشنایی مقدماتی با اصول اولیه سینما و بازیگری
 • آگاهی کامل از دلیل حضور در تست بازیگری
 • تمرین کوتاه مقابل دوربین
 • و تمرین بیان حالات و احساسات در چهره

شما می توانید قبل از حضور در جلسه تست بازیگری در اهواز، در مقابل دوربین از خودتان، نحوه نشستن، زبان بدن و صدای خود فیلم بگیرید و با بازبینی آن، خود را با شرایط قرار گرفتن در مقابل داوران آماده کنید. همچنین می توانید با مطالعه سوالات احتمالی و رایج، و آماده کردن پاسخ خود، اندکی از استرس مواجهه با سوالات و تست ها را کاهش دهید.

salamat

آموزش بازیگری نیازمند گذر از یک تست اولیه بازیگری است

 

تست بازیگری در اهواز در موسسه مهرجان

در پایان، از علاقمندان به حرفه بازیگری دعوت می کنیم تا در تست بازیگری در اهواز در موسسه فرهنگی هنری مهرجان شرکت نمایند. شما می توانید استعداد و علاقه خود در این رشته را با شرکت در دوره های آموزش بازیگری در اهواز در مسیر صحیح هدایت کنید.​

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
لیست علاقه مندی ها 0